Jesteś tutaj: strona główna / mieszkania
Mieszkania


wybierz budynek / piętro

Wygląda na to, że nie masz zainstalowanego Flash Player'a.Kliknij TUTAJ, żeby przejść do strony pobierania firmy Adobe.


wybierz budynek / piętro

Wygląda na to, że nie masz zainstalowanego Flash Player'a.Kliknij TUTAJ, żeby przejść do strony pobierania firmy Adobe.Szmaragdowe Przedmieście to doskonale położone osiedle, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zainteresowane zarówno mieszkaniem w spokojnej okolicy, jak i bliskością centrum miasta.

Dzięki korzystnym planom zagospodarowania terenu to właśnie przestronność stała się domeną naszych projektów. Realizując wizje budynków kierowaliśmy się uzyskaniem poczucia bezpieczeństwa, wygody i indywidualizmu. Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy możliwość własnej aranżacji pomieszczeń oraz bezpłatne wsparcie architekta, który ułatwi dostosowanie układu do własnych preferencji. Liczymy, iż zabieg ten sprawi, że lokale mieszkalne nabiorą indywidualnych walorów użytkowych oraz wyrazistego charakteru.
Wszystko razem stanowić ma całość, która będzie procentować w przyszłości. Innowacja obejmuje również dogodne warunki sąsiedztwa kluczowych i potrzebnych nam do życia miejsc, jak i – położenie, które jednocześnie sprzyja dalszemu rozwojowi w wielu aspektach.

Schemat Szmaragdowego Przedmieścia

Schemat osiedla

Szmaragdowe Przedmieście to połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną architekturą. Projekt obejmuje realizację sześciu budynków mieszkalnych. Starannie zaplanowany układ zabudowy umożliwia stworzenie kameralnej wewnętrznej przestrzeni. Dziedziniec, będący sercem osiedla, zostanie wzbogacony o bezpieczny plac zabaw, współgrający ze starannie urządzoną zielenią. Wysoki standard wykończenia, indywidualnie zaprojektowane wnętrza klatek schodowych, pozbawienie barier architektonicznych oraz wyposażenie budynków w windy to elementy stanowiące ważne wyróżnienie naszej oferty.


Pozostały nam ostatnie mieszkania w budynku nr 4 oraz 5. Sprawdź, zapytaj i dołącz do zadowolonych mieszkańców Szmaragdowego Przedmieścia.

wybierz budynek / piętro

Wygląda na to, że nie masz zainstalowanego Flash Player'a.Kliknij TUTAJ, żeby przejść do strony pobierania firmy Adobe.

Wizualizacje wnętrz

Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus
Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus
Września ul. Szkolna 3
facebook google+ nk twitter mieszkania@wgiplus.pl
tel. (61) 436 16 16