Szmaragdowe Przedmieście

Szmaragdowe Przedmieście

Szmaragdowe Przedmieście to doskonale położone osiedle, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zainteresowane zarówno mieszkaniem w spokojnej okolicy, jak i bliskością centrum miasta.

Dzięki korzystnym planom zagospodarowania terenu to właśnie przestronność stała się domeną naszych projektów. Realizując wizje budynków kierowaliśmy się uzyskaniem poczucia bezpieczeństwa, wygody i indywidualizmu. Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy możliwość własnej aranżacji pomieszczeń oraz wsparcie architekta, który ułatwi dostosowanie układu do własnych preferencji. Liczymy, iż zabieg ten sprawi, że lokale mieszkalne nabiorą indywidualnych walorów użytkowych oraz wyrazistego charakteru.
Wszystko razem stanowić ma całość, która będzie procentować w przyszłości. Innowacja obejmuje również dogodne warunki sąsiedztwa kluczowych i potrzebnych nam do życia miejsc, jak i – położenie, które jednocześnie sprzyja dalszemu rozwojowi w wielu aspektach.

Szmaragdowe Przedmieście to połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną architekturą. Projekt obejmuje realizację dwunastu budynków mieszkalnych. Starannie zaplanowany układ zabudowy umożliwia stworzenie kameralnej wewnętrznej przestrzeni. Dziedziniec, będący sercem osiedla, zostanie wzbogacony o bezpieczny plac zabaw, współgrający ze starannie urządzoną zielenią. Wysoki standard wykończenia, indywidualnie zaprojektowane wnętrza klatek schodowych, pozbawienie barier architektonicznych oraz wyposażenie budynków w windy to elementy stanowiące ważne wyróżnienie naszej oferty.

Atuty osiedla

  • skrytki lokatorskie w cenie mieszkania,
  • indywidualne garaże,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • wysoki standard wykończenia – części wspólne wykonane w oparciu o indywidualną dokumentację projektową wykonaną przez projektanta wnętrz oraz krajobrazu,
  • możliwość własnej aranżacji pomieszczeń,
  • budynki pozbawione barier architektonicznych wyposażone w windy,
  • pomoc w zakresie doboru najkorzystniejszego sposobu finansowania nieruchomości.

Lokalizacja

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
ON-LINE
WYPEŁNIJ FORMULARZ
MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

ul. Szkolna 3
62-300 Września

Zapraszamy do biura sprzedaży od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

(61) 436 16 16
+48 881 058 571
+48 723 179 649
Realizacja kwitowski.com