DEWELOPER WGI PLUS

Wrzesińska Grupa Inwestycyjna PLUS powstała w 2006 roku. Współzałożyciel oraz prezes zarządu spółki, Adam Goclik, działalność w branży deweloperskiej rozpoczął jeszcze w latach 90. XX wieku.

Dzięki zajmowaniu zarządczego stanowiska w lokalnej firmie deweloperskiej poznał i zrozumiał specyfikę funkcjonowania rynku mieszkaniowego, potrzeby klientów oraz znacząco przyczynił się do rozwoju mieszkalnictwa Wrześni na przełomie tysiącleci. Na bazie zdobytych doświadczeń, w 2006 r. zadecydował o powołaniu do życia Wrzesińskiej Grupy Inwestycyjnej PLUS.

Nowa, dynamicznie rozwijająca się firma, początkowo skupiła się na budowie budynków wielorodzinnych oraz domów szeregowych na terenie Wrześni, a wraz z rozwojem zwiększyła swój zasięg także o podpoznańską miejscowość Kruszewnia. Od 2013 roku WGI PLUS rozszerzyła ofertę o profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.

SPRAWDŹ NASZE INWESTYCJE

NASZA MISJA

Ideą prowadzenia firmy jest wznoszenie atrakcyjnych wizualnie, a zarazem funkcjonalnych budynków wielorodzinnych przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Chcemy, by nasze mieszkania spełniały oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Już na etapie projektowania bierzemy pod uwagę cechy użytkowe naszych budynków, aranżując praktyczne układy mieszkań oraz części wspólnych. Jednocześnie dbamy o stronę wizualną, tworząc przyjemną dla oka architekturę, która doskonale komponuje się z otaczającym krajobrazem. W trakcie budowy wykorzystujemy starannie dobrane materiały budowlane, które zapewniają wysoki standard oraz niezawodność naszych budynków.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Przy każdej inwestycji zwracamy ogromną uwagę do jakości wykonania każdego elementu.

Realizujemy inwestycje takie, gdzie sami chcielibyśmy mieszkać, dbając zarówno o wygodę jak i bezpieczeństwo mieszkańców.

Jesteśmy świadomi, że Klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem, dlatego każdy pracownik naszej firmy działa w oparciu o jeden cel: ZADOWOLENIE KLIENTA.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Projektując budynki i mieszkania zawsze zwracamy uwagę na rozkład pomieszczeń, okien i drzwi, tak by maksymalnie wykorzystać przestrzeń znajdującą się w mieszkaniu. Każdy z budynków dostosowany jest także do osób niepełnosprawnych, a osiedla posiadają części integracyjne takie jak place zabaw.

Jesteśmy elastyczni – słuchamy naszych Klientów. Każdy kupujący na odpowiednim etapie budowy może zgłosić swoje sugestie co do zmian w projekcie wybranego mieszkania.