ADMINISTRACJA

Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami od ponad 5 lat. Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe na terenie Wrześni oraz Kruszewni (gm. Swarzędz).

Przy świadczeniu kompleksowej obsługi w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami stawiamy na profesjonalizm oraz wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy pełne zaangażowanie w codzienne życie wspólnot. Terminowo podchodzimy do płatności, czy terminów przeglądów. Staramy się pogodzić interesy całej wspólnoty, ale również każdego jej mieszkańca z osobna.

Dbając o każdy budynek pod względem stanu technicznego, jak i wizualnego współpracujemy z wieloma firmami specjalistycznymi, dzięki czemu możemy minimalizować koszty utrzymania tych budynków a także zapewnić szybkie usuwanie awarii.

Dzięki bezpośredniemu i stałemu kontaktowi właścicieli nieruchomości z osobami prowadzącymi administracje zapewnimy bieżące rozwiązywanie zaistniałych problemów. Zgodnie z wymogami prawa posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA SZMARAGDOWE PRZEDMIEŚCIE

Nasza firma zajmuje się administracją pięciu wspólnot mieszkaniowych na osiedlu Szmaragdowe Przedmieście, położonych we Wrześni przy ul. Antoniego Gendka. W jego ramach obsługujemy 363 lokale mieszkalne oraz 12 lokali użytkowych.

Powierzchnia użytkowa wszystkich mieszkań wynosi 18277,67 m2, a powierzchnia lokali usługowo-handlowych 2472,21 m2.

Budynki wyposażone są w 81 indywidualnych, jednostanowiskowych garaży.

Dbamy także o kompleksową obsługę budynków, w skład której wliczamy bieżącą konserwacje, czyszczenie klatek, pielęgnacje zieleni. Prowadzimy książki obiektu oraz zajmujemy się indywidualnym rozliczaniem właścicieli.

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OSIEDLE KRUSZEWNIA

Od 2020 r. zarządzamy wspólnotą mieszkaniową na Osiedlu Kruszewnia, znajdującą się w Kruszewni (gm. Swarzędz) przy ul. Hetmańskiej. Obejmuje ona 3 budynki mieszkalne wielorodzinne, w których wyodrębniono 96 lokali mieszkalnych.

Kierujemy bieżącymi sprawami Wspólnoty, w tym prowadzimy obsługę księgowo-rozliczeniową oraz sprawujemy opiekę nad utrzymaniem części wspólnych w należytym porządku. Wykonujemy prace konserwacyjno-naprawcze budynków, zapewniając ich bezproblemową eksploatację.