ADMINISTRACJA

Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami od ponad 5 lat. Obsługujemy zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i nieruchomości komercyjne na terenie miasta Września i jego okolic.

Przy świadczeniu kompleksowej obsługi w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami stawiamy na profesjonalizm oraz wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy pełne zaangażowanie w codzienne życie wspólnot. Terminowo podchodzimy do płatności, czy terminów przeglądów. Staramy się pogodzić interesy całej wspólnoty, ale również każdego jej mieszkańca z osobna.

Dbając o każdy budynek pod względem stanu technicznego, jak i wizualnego współpracujemy z wieloma firmami specjalistycznymi, dzięki czemu możemy minimalizować koszty utrzymania tych budynków a także zapewnić szybkie usuwanie awarii.

Dzięki bezpośredniemu i stałemu kontaktowi właścicieli nieruchomości z osobami prowadzącymi administracje zapewnimy bieżące rozwiązywanie zaistniałych problemów. Zgodnie z wymogami prawa posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

ZOBACZ OFERTĘ DLA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

ZOBACZ WIĘCEJ

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA SZMARAGDOWE PRZEDMIEŚCIE

Nasza firma zajmuje się administracją Pięciu Wspólnot Mieszkaniowych na osiedlu Szmaragdowe Przedmieście, w ramach których obsługujemy 363 lokale mieszkalne oraz 12 lokali użytkowych.

Powierzchnia użytkowa wszystkich mieszkań wynosi 18277,67 m2, a powierzchnia lokali usługowo-handlowych 2472,21 m2.

Budynki wyposażone są w 81 indywidualnych, jednostanowiskowych garaży.

Dbamy także o kompleksową obsługę budynków, w skład której wliczamy bieżącą konserwacje, czyszczenie klatek, pielęgnacje zieleni. Prowadzimy książki obiektu oraz zajmujemy się indywidualnym rozliczaniem właścicieli.

ZOBACZ WIĘCEJ

GOŚCINIEC

W „Gościńcu” możemy wyróżnić budynek handlowo – biurowo – mieszkalny przy ul. Kaliskiej 30, oraz budynek handlowo – mieszkalny przy ul. Kaliskiej 34 we Wrześni.

W budynkach znajduje się 37 lokali mieszkalnych w pełni wyposażonych o różnej powierzchni. Budynek fitness wellness mieści jedną salę fitness oraz dwie sauny.

Łączna powierzchnia lokali w obu budynkach wynosi 3521,32 m2, w skład której powierzchnia lokali mieszkalnych zajmuje 2213,00 mkw, powierzchnia biurowa 311,21 m2 a powierzchnia handlowa 997,11 mkw. W obu budynkach łącznie znajduję się 37 lokali mieszkalnych.

Nasza firma zajmuję się kompleksową ich obsługą od 2014 roku. Zarządzamy umowami najmu, dbamy o rozliczenia finansowe oraz stan techniczny budynków.