TRWAJĄCE INWESTYCJE

KRUSZEWNIA

Zamieszkaj w Kruszewni – nowoczesnym, kameralnym osiedlu mieszkaniowym, powstającym w podpoznańskiej miejscowości Kruszewnia. Atrakcyjna lokalizacja łączy zaciszną okolicę oraz bliskość dużych miast (Swarzędz, Poznań) z łatwym dostępem do kluczowych usług. Harmonijna architektura, przemyślany układ budynków, wysoka jakość oraz dbałość o detale sprawiają, że osiedle Kruszewnia to idealne miejsce do życia.

ZAKOŃCZONE INWESTYCJE

SZMARAGDOWE PRZEDMIEŚCIE

To doskonale położone osiedle, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zainteresowane zarówno mieszkaniem w spokojnej okolicy, jak i bliskością centrum miasta. Obejmuje 12 budynków mieszkalnych, o architekturze łączącej klasyczną estetykę z nowoczesnym zacięciem. Ich układ, w połączeniu ze starannie urządzoną zielenią i dziedzińcem w centralnej części, tworzą przyjazną, kameralną przestrzeń wewnętrzną. Szmaragdowe Przedmieście to wyjątkowe miejsce o wspaniałym klimacie!

UL. GNIEŹNIEŃSKA 31 – WRZEŚNIA

Zespół 2 budynków mieszkalnych, położonych przy ul. Gnieźnieńskiej 31 we Wrześni, to inwestycja charakteryzująca się niską, kameralną zabudową. W trakcie prac projektowych postawiliśmy na klasyczną architekturę z dużą wystawą okienną oraz tarasami. Niewątpliwym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Bliskość centrum miasta oferuje łatwy dostęp do najważniejszych usług, a położone w pobliżu obiekty rekreacyjne, park oraz Zalew Lipówka pozwalają odpocząć od codziennego zgiełku.

UL. SPOKOJNA – WRZEŚNIA

Budynki w zabudowie szeregowej to nasza odpowiedź na wymagania Klientów szukających lokum o większej powierzchni niż standardowe mieszkanie, ale o wciąż przystępnej cenie. W ramach tej inwestycji zbudowaliśmy 22 domy szeregowe o atrakcyjnej architekturze z ogródkami. Nazwa ulicy jest tutaj zupełnie nieprzypadkowa. Ulica Spokojna to zaciszny rejon Wrześni, w pobliżu którego znaleźć można sklepy, placówki oświatowo-wychowawcze czy przychodnię lekarską. Ścieżka rowerowa zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta nie tylko samochodem.

UL. GNIEŹNIEŃSKA 10 – WRZEŚNIA

Osiedle przy ul. Gnieźnieńskiej 10 we Wrześni składa się z 4 budynków mieszkalnych o niskiej zabudowie, w których wyodrębniono także lokale usługowe. Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja, z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową oraz bliskością wrzesińskich obiektów rekreacyjnych. Klasyczna architektura sprawia, że osiedle mimo upływu lat pozostaje estetyczne. W ramach tej inwestycji został także wybudowany pierwszy, a zarazem jedyny we Wrześni, parking dwupoziomowy.