SZMARAGDOWE PRZEDMIEŚCIE

Lokalizacja: Września, ul. Antoniego Gendka 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Okres realizacji: 2011-2017
Rodzaj zabudowy: wielorodzinna
Ilość budynków: 12
Ilość mieszkań: 383
Powierzchnia mieszkań: 19 856,33 m2
Ilość lokali użytkowych (usługowych): 13
Powierzchnia lokali użytkowych: 2 393,11 m2

0
Budynki
0
MIESZKAŃ
0
LOKALE UŻYTKOWE

Szmaragdowe Przedmieście to doskonale położone osiedle, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zainteresowane zarówno mieszkaniem w spokojnej okolicy, jak i bliskością centrum miasta.

Dzięki korzystnym planom zagospodarowania terenu to właśnie przestronność stała się domeną naszych projektów. Realizując wizje budynków kierowaliśmy się uzyskaniem poczucia bezpieczeństwa, wygody i indywidualizmu.

Wszystko razem stanowi całość, która będzie procentować w przyszłości. Innowacja obejmuje również dogodne warunki sąsiedztwa kluczowych i potrzebnych nam do życia miejsc, jak i – położenie, które jednocześnie sprzyja dalszemu rozwojowi w wielu aspektach.

Szmaragdowe Przedmieście to połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną architekturą. Projekt obejmował realizację dwunastu budynków mieszkalnych. Starannie zaplanowany układ zabudowy umożliwił stworzenie kameralnej wewnętrznej przestrzeni.

Dziedziniec, będący sercem osiedla, został wzbogacony o bezpieczny plac zabaw, współgrający ze starannie urządzoną zielenią.

Wysoki standard wykończenia, indywidualnie zaprojektowane wnętrza klatek schodowych, pozbawienie barier architektonicznych oraz wyposażenie budynków w windy to elementy stanowiące ważne wyróżnienie naszego osiedla.