Po niewątpliwym sukcesie, za jaki możemy uznać osiedle Szmaragdowe Przedmieście, przyszedł czas na nowe wyzwania. Chcemy w dalszym ciągu się rozwijać i realizować coraz ambitniejsze projekty.

W związku z tym pragniemy zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję: osiedle Kruszewnia. Jest to nowoczesne, kameralne osiedle mieszkaniowe, powstające w podpoznańskiej miejscowości Kruszewnia. Atrakcyjna lokalizacja łączy w sobie spokojną okolicę oraz bliskość centrów dużych miast (Swarzędz, Poznań) z łatwym dostępem do kluczowych usług. O wyjątkowy klimat osiedla zadba kameralny układ budynków o eleganckiej architekturze wraz z przemyślanie zagospodarowaną przestrzenią wewnętrzną, obejmującą tereny zielone oraz przyjazne najmłodszym place zabaw.

I etap budowy naszego osiedla obejmuje realizację 3 budynków mieszkalnych z garażami wbudowanymi w parterze. Łącznie znajdzie się w nich 96 mieszkań o zróżnicowanych układach, począwszy od podstawowych „dwójek” po przeznaczone dla bardziej wymagających lokale 3- i 4pokojowe. Każdy z lokali mieszkalnych otrzyma dodatkowe, bezpłatne pomieszczenie w postaci skrytki lokatorskiej. Ponadto, dla mieszkań położonych na parterze przynależeć będzie również kameralny ogródek. Termin realizacji I etapu został przewidziany na II kwartał 2019 r.

Niska, 3-piętrowa zabudowa to połączenie estetycznej architektury oraz nowoczesnych rozwiązań. Przemyślany układ budynków pozwolił na stworzenie kameralnej przestrzeni wewnętrznej, z umieszczonym w jej centralnej części bezpiecznym placem zabaw. O przyjazny klimat osiedla zadba starannie urządzona zieleń. Dużą wagę przykładamy nie tylko do wyglądu zewnętrznego naszych inwestycji, ale także do ich części wspólnych. W związku z tym klatki schodowe zostaną indywidualnie zaprojektowane przez profesjonalną pracownię.

Osiedle Kruszewnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej świadomych i wymagających Klientów. Atrakcyjna, harmonijna architektura, wysoka jakość wykończenia oraz doskonała lokalizacja, stwarzająca możliwości do rozwoju w wielu aspektach, sprawiają że jest to idealne miejsce do zamieszkania. Serdecznie zapraszamy się do zapoznania z ofertą dostępnych mieszkań oraz szczegółami naszej nowej inwestycji na stronie: www.kruszewnia.pl