Budowa Osiedla Kruszewnia rozpoczęta! Na placu budowy trwają właśnie prace związane z realizacją I etapu, obejmującego budowę 3 nowoczesnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Tym samym przyszedł czas na pierwsze podsumowanie postępów robót budowlanych. Jesienna pogoda okazała się sprzyjająca. Dzięki temu jeszcze przed końcem roku, a także nieuchronnie zbliżającą się zimą, wykonaliśmy wszystkie zaplanowane prace, a nawet je wyprzedziliśmy.

Zdecydowanie najbardziej zaawansowana jest budowa budynku nr 1. Ściany zostały wymurowane już do poziomu drugiego piętra, a obecnie trwają roboty murarskie ostatniej kondygnacji. Jak widać na powyższym zdjęciu, bryła budynku jest coraz pełniejsza i nabiera swoich końcowych kształtów.

Jednocześnie prowadzimy prace przy budowie budynków nr 2 i 3. Na ukończeniu jest realizacja jednego z najważniejszych elementów, czyli fundamentów. Wznoszenie murów pierwszej kondygnacji zostało zaplanowane na początek przyszłego roku. Obecny stan zaawansowania robót wstępnie ukazuje skalę całego przedsięwzięcia, jakim jest budowa I etapu Osiedla Kruszewnia. Efekt końcowy przedstawia poniższa grafika.

Zachęcamy do odwiedzin dziennika budowy Osiedla Kruszewnia, gdzie na bieżąco informujemy o postępie robót budowlanych. Dziennik budowy jest dostępny TUTAJ.

Więcej informacji na temat Osiedla Kruszewnia oraz dostępnych lokali mieszkalnych:

  • tel. 883 285 285
  • e-mail: biuro@kruszewnia.pl
  • www.kruszewnia.pl