Nowy rok, nowe WGI PLUS 🙂 Nasza firma dynamicznie się rozwija, a rok 2017 jest tego w pełni odzwierciedleniem.

W pierwszym kwartale zakończyliśmy budowę największego przedsięwzięcia deweloperskiego w historii firmy – osiedla mieszkaniowego Szmaragdowe Przedmieście, położonego przy ul. Antoniego Gendka we Wrześni.

Wiosna szczególnie sprzyja zmianom, stąd zdecydowaliśmy się na rebranding naszej marki. Jest to pierwsza, poważna zmiana wizerunkowa Wrzesińskiej Grupy Inwestycyjnej PLUS, czego efektem jest widoczne w rogu nowe logo oraz strona internetowa, na której Państwo się znajdują.

Logo zostało gruntownie zmodernizowane i jest odpowiedzią zarówno na prężny rozwój marki, jak i panujące obecnie trendy. Zastosowaliśmy ostre, charakterystyczne kształty, które nadały mu unikalności i wyrazistości. Pod samym znaczkiem znalazł się doskonale znany skrót nazwy firmy, czyli WGI PLUS. Całość jest zachowana w kolorystyce granatu i szarości z czerwonym akcentem, czym nawiązuje do barw funkcjonujących od początku powstania firmy.

Ponadto uruchomiliśmy nową wersję naszej strony internetowej. Znajdą Państwo na niej szereg informacji dotyczących firmy WGI PLUS, przedstawionych w atrakcyjnej i przejrzystej formie. Najświeższe i najważniejsze wieści z naszej firmy znajdują się na stronie głównej w zakładce Aktualności. Podstawowe informacje dotyczące naszej działalności zawiera zakładka O deweloperze.

W Inwestycje mogą Państwo znaleźć nasze dotychczasowe, jak i trwające inwestycje. Każde przedsięwzięcie zostało szczegółowo opisane oraz uzupełnione galerią zdjęć. Zarządca dotyczy drugiej gałęzi naszej działalności, czyli zarządzania nieruchomościami. Właśnie tam znajdują się najważniejsze informacje ze wspólnot mieszkaniowych, w których pełnimy funkcję zarządu. FAQ (z angielskiego Frequently Asked Questions), czyli najczęściej zadawane pytania, to zbiór zagadnień, o które zwykle pytają Klienci, dotyczącej funkcjonowania naszej firmy. Znajdą tam Państwo odpowiedzi na kwestie związane z procesem zakupu mieszkania (w tym zmiany lokatorskie i odbiór gotowego lokalu), sprawy finansowe, gwarancyjne oraz te dotyczące obsługi wspólnot mieszkaniowych.

W przypadku pojawienia się dodatkowych wątpliwości lub zapytań, zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez zakładkę Kontakt. Postaramy się Państwu pomóc najlepiej jak to będzie możliwe. Nawigację ułatwia ruchome menu zamieszczone w górnej części strony, dzięki któremu można szybko trafić do wybranej zakładki.
Wierzymy, że wprowadzone zmiany stanowią kolejny krok w rozwoju Wrzesińskiej Grupy Inwestycyjnej PLUS. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że podobnie jak nam, tak i Państwu spodoba się nasze nowe firmowe logo, a korzystanie ze strony będzie samą przyjemnością.