Z dumą pragniemy Państwa poinformować, że zakończyliśmy budowę naszej kolejnej inwestycji – osiedla Szmaragdowe Przedmieście. To atrakcyjne i kameralne osiedle, mieszczące się przy ul. Antoniego Gendka we Wrześni, jest zdecydowanie największym przedsięwzięciem deweloperskim w historii firmy WGI PLUS. Obejmuje 12 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znalazły się 383 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej niemalże 20 000 m2. Dla porównania jest to wartość zbliżona do powierzchni mieszkalnej wrocławskiego wieżowca Sky Tower, czyli najwyższego budynku mieszkalno-biurowego w Polsce.

Na naszym osiedlu znalazło się także 13 lokali usługowych o powierzchni ok. 2 400 m2. Ich obecność z pewnością ułatwi życie codzienne na Szmaragdowym Przedmieściu. Na chwilę obecną funkcjonują tam m. in. market spożywczy, gabinet kosmetyczny, przedszkole i żłobek. Ponadto, w jednym z lokali mieści się biuro Wspólnot Mieszkaniowych SZMARAGDOWE PRZEDMIEŚCIE, dzięki czemu mieszkańcy mają łatwy i szybki dostęp do obsługi osiedla.

Całość dopełniają starannie urządzona zieleń oraz stworzone z myślą o najmłodszych mieszkańcach place zabaw. To one, wraz z przemyślanym układem budynków oraz zagospodarowaniem przestrzeni wewnętrznej, tworzą wspaniałą atmosferę i sprawiają, że Szmaragdowe Przedmieście jest idealnym miejscem do życia.

Pragniemy podziękować wszystkim Klientom za obdarzenie nas zaufaniem oraz wybór swojego wymarzonego mieszkania na Szmaragdowym Przedmieściu. Jednocześnie życzymy, aby było ono dla Państwa domem, do którego zawsze chętnie będziecie wracać.